Jiří P., Mikulov   

Pan Jiří P. je z vinařské oblasti jižní Moravy. S prostatou si užil své. „Před několika lety jsem se ocitl kvůli zánětu na brněnské urologii. Tam jsem se potkal s lidmi, kteří si s podobným problémem užili své a museli také vyhledat pomoc lékařů.

Prostě ten problém podcenili a svému zdraví nevěnovali tolik pozornosti, kolik by si jejich tělo zasloužilo. Byl mezi nimi dokonce i jeden kluk, který byl ještě mladší než já," svěřuje se pan Jiří P. „Ale to nebylo to hlavní, proč na tenhle pobyt v nemocnici do smrti nezapomenu. Na pokoji jsme byli čtyři, a ti tři vedle mě byli prostatici. Takže je vám jasné, že se nikdo z nás moc nevyspal. Oni chodili na toaletu tak třikrát, čtyřikrát za noc, a já už jsem to pak musel řešit špunty do uší a polštářem přes hlavu.

Od té doby se předstojné žláze věnuji více, než předtím. Každý třetí rok chodím na vyšetření a řídím se radami lékařů. A užívám prostředky, které mě spolehlivě problémů s prostatou zbavují.!

Týká se Vás to také?

Udělejte si jednoduchý a rychlý online dotazník. Stačí odpovědět na 7 rychlých otázek a zjistíte, v jaké kondici je Vaše prostata. Vše diskrétně a anonymně.